Automatyczna kosiarka do trawnika


Jestem wielkim fanem technologii. Dlatego też gdy usłyszałem o tym, że istnieje coś takiego jak automatyczna kosiarka to bardzo się ucieszyłem. Dzisiaj jest to urządzenie bardzo niepraktyczne, sprawdzi się głównie jeżeli chodzi o większe trawniki. Kraków jednak jest miastem, gdzie ludzie mają mało czasu i warto zastanowić się nad zakupem takiej kosiarki. Gdy zadbasz o odpowiedni trawnik ( zobacz link ) to warto o niego dbać regularnym koszeniem.


Trawniki, Warszawa, ogród.14312221111331(21)


Automatyczna kosiarka – czy warto?
 

Zaletą automatycznych kosiarek jest to, że twój trawnik jest zawsze w dobrym stanie. A Ty przy tym nie musisz praktycznie nic robić – jedyną pracą jaką musisz włożyć jest przygotowanie kosiarki do pracy i swojego trawnika do koszenia.

Potem wszystko dzieje się samo. Kosiarka kosi, automatycznie wraca do stacji dokującej, w niej się ładuje i znów kosi. Przy tym jest bardzo cicha, a drobne resztki trawy służą jako naturalny nawóz.
Jednak taka kosiarka sprawdzi się przy prostszych trawnikach. Jeżeli twój trawnik ozdabia wiele roślin, to dzisiejsze automatyczne kosiarki się nie sprawdzą. Jednak jeżeli masz prosty trawnik, to możesz kupić automatycznego pomocnika.